Рідкісний випадок отеоїд - остеоми
DOI:
https://doi.org/10.11603/2414-4533.2017.4.8254Ключові слова:
остеоїд-остеома, кульшовий суглоб.Анотація
Описано клінічний випадок атипового клінічного перебігу остеоїд-остеоми проксимального кінця стегна з функціональними розладами. Особливість даного клінічного випадку полягав у тому, що ОО була розташована глибоко в ділянці кульшового суглоба під масивним мускульним шаром біля сідничного нерва. Больовий синдром поширювався по ходу даного нерва в колінний суглоб маскуючи істинне розташування пухлини. Тому причину больового синдрому неодноразово шукали в колінному суглобі, голові, спинному мозку, запідозрювали ревматоїдний артрит, бореліоз, парез ноги, психосоматичні розлади.
Посилання
gidmed, com> osteoid-osteoma.
www. eurolab. ua> diseases
medbooking. com > articl>oncologia
htths: // nebolet. com.ua>…
Fritz Hefti. Pediatric orthopedics in practice. Springer – Verlag. Berlin. Heidelberg. 2007. Translated intro Englich from the German by Robert Hinchliffe, Lorrach. 781.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
а. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
в. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
г. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).