ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ГУРТКА НА КАФЕДРІ МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ, МІКРОБІОЛОГІЇ, ВІРУСОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ
DOI:
https://doi.org/10.11603/me.v0i3.942Abstract
Стаття присвячена роботі студентського наукового гуртка з мікробіології на кафедрі медичної біології, мікробіології,вірусології та імунології в Тернопільському державному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського, що грун-
тується на індивідуальному підході до кожного студента, і перевагам такої організації праці.
Downloads
Published
2013-07-14
How to Cite
Климнюк, С. І., Романюк, Л. Б., Ткачук, Н. І., Кучмак, О. Б., & Бригідир, Т. О. (2013). ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ГУРТКА НА КАФЕДРІ МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ, МІКРОБІОЛОГІЇ, ВІРУСОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ. Medical Education, (3). https://doi.org/10.11603/me.v0i3.942
Issue
Section
Статті