Аналіз торакоскопічних втручань у хворих на спонтанний пневмоторакс
DOI:
https://doi.org/10.11603/2414-4533.2016.3.6808Анотація
Аналізуючи сучасну літературу, можемо стверджувати про зростання бульозної емфіземи легень,ускладненоїспонтаннимпневмотораксом (СП). Дана патологія виникає переважно в молодих працездатних чоловіків. Причиною спонтанного пневмотораксу в 97,5% випадків є бульозна емфізема легень. У значній більшості випадків дана патологія має рецидивний характер і складає 35–75 %. Лише хірургічне лікування дозволяє усунути причину пневмотораксу та ліквідувати рецидивування ускладнення. Тому загальноприйнятою тактикою лікування в 96 % випадків є атипова або сегментарна резекція легені в зоні бульозної емфіземи. Невеликий об’єм хірургічного втручання вимагає травматичного доступу. У зв’язку з цим малоінвазивні хірургічні втручання стають надзвичайно актуальними.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
а. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
в. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
г. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).