ОГЛЯД ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПЕЛЮШКОВОГО ДЕРМАТИТУ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2016.4.7118Ключові слова:
пелюшковий дерматит, лікарські засоби, аналіз фармацевтичного ринку.Анотація
Пелюшковий дерматит зустрічається у кожної другої дитини першого року життя. Основними причинами його розвитку вважаються порушення бар’єрної функції шкіри та неправильний догляд за нею. У роботі проаналізовані дані літературних джерел щодо причин виникнення, симптоматики, профілактики та лікування пелюшкового дерматиту, досліджений асортимент лікарських засобів на фармацевтичному ринку України, що використовуються для його лікування.Посилання
T. A. Bokova, Pelionochnyi (pampersnyi) dermatit u detei – podhody k profilaktike e lechenyu / T. A. Bokova, G. V. Maslikova// "Practica pedatra"; Sent. – 2016. – S. 42-44.
Derzhavny rejestr likarckih zasobiv Ukrany. [Electronniy resurs]. – rezhum dostupu: http://www.drlz.com.ua/
Zakharova I. N. Pravilnyi uhod za kozhey novorozhdennuh e detei rannego vozrasta: chto nuzhno znat pedatru / I.N. Zakharova, E. E. Pshenichnikova. Machneva// Pediatria. – 2016. - No. 1 – Pp. 24-30.
Kompendium. [Electronniy resurs]. – rezhum dostupu: http://compendium.com.ua/
Marushko Yu. V. Prophylactichni ta likuvalni zahody pry Pelushkovomu dermatyti u ditei / Yu. V. Marushko // Zdorovie rebenka. - 2015. - №2 (61). – S. 107-111.
Moiseenko O. R. Analys zahvoruvanosti ditei pershogo roku zhuttia v Ukranini/ O. R. Moiseenko// Perinatologya e pediatria.– 2010. - №1(41). – Pp. 6-9.
Diseases and Conditions. Diaper rash. By Mayo Clinic Staff.- May 08, 2015. [Електронний ресурс] – режим доступу: http://www.mayoclinic.org/
Neonatal and Infant Dermatology / [Lawrence F. Eichenfield, Ilona J. Frieden, Andrea Zaenglein, Erin Mathes]. 2014
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).