Конфлікт інтересів

Редакційна колегія журналу " Фармацевтичний часопис. Pharmaceutical Review"  дотримується правил, затверджених Міжнародним комітетом редакторів медичних журналів (ICMJE) (Єдині вимоги до рукописів, що подаються до біомедичних журналів).

"Довіра громадськості до процесу рецензування та достовірності опублікованих статей частково залежить від того, наскільки добре враховується конфлікт інтересів в процесі запису, рецензування та редакційного прийняття рішень. Конфлікт інтересів виникає, коли автор (автори, установа), рецензент або редактор мають фінансові або особисті відносини, які неадекватно впливають (порушують) на його дії (такі відносини також відомі як подвійні зобов’язання, інтереси або права, що конкурують). Ці відносини можуть впливати на рішення. При цьому не всі відносини є справжнім конфліктом інтересів. Підґрунтя для конфлікту інтересів може існувати незалежно від того, чи вірить особа чи ні в те, що відносини впливають на його наукове судження. Фінансові відносини (наприклад, зайнятість, консультативні послуги, володіння акціями, гонорари, сплачені висновки експерта) є конфліктами інтересів, які найбільш легко ідентифікуються і, швидше за все, можуть підірвати довіру до журналу, авторам, і до самої науки".

Редакція журналу вимагає, щоб усі автори повідомляли про будь-які фінансові конфлікти інтересів, які могли б вплинути на результати або інтерпретацію рукопису. Більш детально про конфлікт інтересів представлено в обов’язках редакційної колегії, редакторів і редакції, рецензентів і авторів у розділі ВИДАВНИЧА ЕТИКА.