ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ТАБЛЕТОК АДЕМЕТІОНІН 1,4-БУТАНДИСУЛЬФОНАТУ ТА РЕФЕРЕНТНОГО ПРЕПАРАТУ МЕТОДОМ ІНФРАЧЕРВОНОЇ СПЕКТРОСКОПІЇ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2016.2.6657Ключові слова:
адеметіонін 1, 4-бутандисульфонат, інфрачервона спектроскопія, вологість середовища, гігроскопічна субстанція.Анотація
Фізичні та технологічні властивості лікарських порошків тісно взаємопов’язані між собою і певним чином можуть впливати на процес пресування та одержання якісних таблеток. Оскільки субстанція адеметіонін 1,4-бутандисульфонату – гіроскопічна, важливим етапом розробки лікарського препарату на її основі є підбір методів, що дозволяють оперативно та ефективно оцінити властивості одержаних таблеток. Визначено можливість використання методу інфрачервоної спектроскопії для експрес-оцінки впливу вологості на структуру адеметіоніну.
Посилання
Issledovanie fiziko-himicheskih vzaimodeystviy v tverdoy faze mezhdu komponentami preparatov analgeziruyuschego, protivovospalitelnogo i zharoponizhayuschego deystviya na osnove paratsetamola / N. O.Eltsova, G. B. Golubitskiy, E. V. Budko, O. I. Izosimin. // Mezhdunarodnyiy zhurnal prikladnyih i fundamentalnyih issledovaniy. – 2014. – N 3. – S. 118–123.
Identification of anisodamine tablets by Raman and near-infrared spectroscopy with chemometrics / [L. Li, J. Li, H. Zang та ін.]. // Spectrochimica Acta Part A: Molecular Spectroscopy. – 2015. – №127. – С. 91 – 97.
Chaveza P. Active content determination of pharmaceutical tablets using near infrared spectroscopy as Process Analytical Technology tool / P. Chaveza, P. Sacréa. // Talanta. – 2015. – №144. – С. 1352–1359.
Frank S. Identification of a pharmaceutical tablet’s origin using FT Near-IR and Principal Component Analysis / S. Frank, M. S. Weston. // Agilent Technologies. – 2011. – С. 1–10.
Priboryi dlya farmatsevticheskogo analiza. // Farmatsevticheskaya otrasl. – 2012. – N 4. – S. 104–106.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).