ВПЛИВ РЕКТАЛЬНОЇ МАЗІ "ЕСТАН" НА РЕПРОДУКТИВНУ ФУНКЦІЮ ЩУРІВ-САМЦІВ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2007.3.3180Анотація
Досліджено вплив нової комбінованої мазі "Естан" на основі екстракту насіння кінського каштана і екстракту кори дуба, яка призначена для лікування геморою та інших проктологічних захворювань, на репродуктивну функцію щурів-самців. Встановлено, що ректальне введення мазі в дозі 1 г/кг не проявляє гонадотоксичної дії. Отримані результати підтверджені даними експерименту в тесті домінантних летальних мутацій. Зроблено висновок про доцільність подальшого фармакологічного вивчення мазі "Естан" з метою впровадження її в практику медицини.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-07-21
Як цитувати
Яковлєва, Л., Бездітко, К., & Лар’яновська, Ю. (2014). ВПЛИВ РЕКТАЛЬНОЇ МАЗІ "ЕСТАН" НА РЕПРОДУКТИВНУ ФУНКЦІЮ ЩУРІВ-САМЦІВ. Фармацевтичний часопис, (3). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2007.3.3180
Номер
Розділ
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).