АНАЛІЗ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ВЕТЕРИНАРНИХ ПРЕПАРАТІВ ДЕРЖАВНИМИ БІОФАБРИКАМИ УКРАЇНИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2009.4.3037Анотація
Сьогодні галузь ветеринарної фармації має усі можливості для того, щоб зайняти та утримувати позиції лідера на внутрішньому ринку дженерикових ветеринарних препаратів.
Для підвищення конкурентоспроможності продукції галузі ветеринарної фармації треба вирішити загальні завдання технологічного оновлення, пільгового кредитування та залучення інвестиційних ресурсів, підвищення ефективності науково-технічного забезпечення, а також підвищення стандартів якості на виробничих підприємствах, що передбачає сертифікацію виробництва за стандартами і запровадження правил GLP, GMP, GPP, GCP та ін.
Найактуальнішими з перелічених є завдання технологічного оновлення підприємств, які виготовляють ветеринарні біопрепарати, а також налагодження вітчизняного виробництва субстанцій і допоміжних речовин для виготовлення ветеринарних препаратів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).