З ДОСВІДУ РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ У ДВНЗ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
DOI:
https://doi.org/10.11603/me.v0i2.4149Abstract
Міжнародна співпраця є важливою складовою покращення навчального процесу й підвищення педагогічної та фахової майстерності професорсько- викладацького складу.
Downloads
Published
2015-06-01
How to Cite
Рожко, М. М., Ерстенюк, Г. М., Децик, О. З., Бурак, О. Л., Струтинський, Г. М., Дзвонковська, В. В., … Іванців, М. О. (2015). З ДОСВІДУ РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОЕКТІВ У ДВНЗ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Medical Education, (2). https://doi.org/10.11603/me.v0i2.4149
Issue
Section
Materials of the conference