ІНТЕГРАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ЕНДОГЕННОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ ОРГАНІЗМУ ТА ГЕМАТОЛОГІЧНІ ЗМІНИ ПРИ ШИГЕЛЬОЗІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.2.767Анотація
Обстежено хворих на типовий шигельоз з різними ступенями тяжкості та клінічними формами. Основним етіологічним чинником були S. sonnei i S. flexneri. Серед клінічних форм частіше реєстрували гастроентероколітну та ентероколітну. Вік хворих коливався від 24 до 38 років. Встановлено залежність інтегративних показників ендогенної інтоксикації організму та гематологічних показників від ступеня тяжкості шигельозу. Рекомендовано їх використання як об’єктивного критерію тяжкості.
##submission.downloads##
Опубліковано
2013-07-04
Як цитувати
Чемич, М., Андрейчин, М., & Захлебаєва, В. (2013). ІНТЕГРАТИВНІ ПОКАЗНИКИ ЕНДОГЕННОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ ОРГАНІЗМУ ТА ГЕМАТОЛОГІЧНІ ЗМІНИ ПРИ ШИГЕЛЬОЗІ. Інфекційні хвороби, (2). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.2.767
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).