ОСОБЛИВОСТІ ТЕРАПІЇ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.1.754Анотація
Розкрито основні принципи імунотропної терапії інфекційних хвороб. Автор наводить альтернативну схему лікування хронічних гепатитів та деяких інших інфекційних захворювань за допомогою інтерлейкінів (беталейкіну та ронколейкіну). Зокрема встановлено, що інтерлейкінотерапія (беталейкін і ронколейкін) хронічного гепатиту С (ХГС) за ефективністю не тільки не поступається, але й перевершує інтерферонотерапію за скороченням термінів лікування, відсутністю небезпечних побічних наслідків і за суттєво меншою фінансовою вартістю.
##submission.downloads##
Опубліковано
2013-07-03
Як цитувати
Ребенок, Ж. (2013). ОСОБЛИВОСТІ ТЕРАПІЇ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. Інфекційні хвороби, (1). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.1.754
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).