ГЕПАТИТ А У ДОРОСЛИХ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2016.2.6516Ключові слова:
гепатит А, дорослі, маркерна діагностика.Анотація
Клінічні спостереження свідчать про різноманітність симптоматики ГА у дорослих, часто з тяжким перебігом. Діагноз ГА у дорослих завжди потребує поглибленої диференційної діагностики з іншими хворобами печінки, що перебігають із жовтяницею, розширеного маркерного дослідження; повинен бути обґрунтований епідеміологічно і клінічно. Лабораторним підтвердженням може слугувати лише виявлення анти-HAV IgМ у сироватці крові або ДНК HAV у випорожненнях.
Посилання
Majer K.-P. Gepatit i posledstviya gepatita / K.-P. Majer: per. s nem. − 2-e izd., pererab. i dop. − M.: GE'OTAR-MED, 2004. − 720 s.
Infektsiini khvoroby u zahalnii praktytsi ta simeinii medytsyni / Za red. M.A. Andreichyna. − Ternopil: TDMU, 2007. − 500 s.
Pody'mova S.D. Bolezni pecheni / S.D. Pody'mova. − M.: Medicina, 1998. − 704 s.
Aitov K.A. Metody' diagnostiki i lecheniya virusnykh gepatitov / K.A. Aitov, I.V. Malov, Yu.K. Plotnikova. − Irkutsk, 2008. − 180 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).