EPIDEMIOLOGIC PECULARITIES OF TOXOPLASMOSIS IN BUKOVYNA’S WOMEN OF REPRODUCTIVE AGE
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2014.3.3929Анотація
The rate of toxoplasmosis invasion in Bukovyna’s women of reproductive age makes up 81,3 % with the predomination of the rural population (87,3 ± 0,58 %) versus (71,4 ± 1,11 %) urban inhabitants. The rate of detecting seropositive persons based on toxoplasmosis does not differ substantially in age groups ranging from 16 to 39 years, the latter being indicative of their contamination, still before reaching the reproductive age. The case rate of primary contamination with toxoplasmosis among women aged 16- 39 years did not exceed 0,43 %.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-05-24
Як цитувати
Moskaliuk, V., Randiuk, Y., & Sydorchuk, A. (2015). EPIDEMIOLOGIC PECULARITIES OF TOXOPLASMOSIS IN BUKOVYNA’S WOMEN OF REPRODUCTIVE AGE. Інфекційні хвороби, (3). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2014.3.3929
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).