ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БІОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА БІОЛОГІЧНОГО ЗАХИСТУ В УКРАЇНІ : МОНОГРАФІЯ / М. В. ВЕЛИЧКО, Т. О. КОВАЛЕНКО, І. М. САЛАГОР, Є. Д. СКУЛИШ, О. В. ШАМСУТДІНОВ. – ЧЕРНІВЦІ : ДРУК АРТ, 2024. – 280 с.
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2024.2.14612Ключові слова:
біологічна безпека, біологічний захист, правове забезпеченняАнотація
Тема рецензованої монографії украй актуальна. Автори вперше запропонували результати вивчення сучасного правового забезпечення біологічної безпеки та біологічного захисту України в контексті можливостей адекватної протидії загрозам біологічного характеру національній безпеці держави та запропонували науково обґрунтовані шляхи подальшого вдосконалення відповідних правових норм. Коротко охарактеризовано зміст кожного розділу книжки. Рецензент схвально оцінив роботу, зазначаючи, що книжка буде корисною науковцям, викладачам, курсантам і студентам правових, природничих та медичних закладів вищої освіти, а також працівникам відповідних державних установ і підприємств.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 С. М. Андрейчин, Н. А. Бількевич, Н. А. Кавецька
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).