РОЛЬ ВІРУСНОЇ УРОГЕНІТАЛЬНОЇ ІНФЕКЩЇ У НЕВИНОШУВАННІ ВАГІТНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2005.2.1385Анотація
Метою дослідження було вивчення частоти вірусної урогенітальної інфекції у жінок з мимовільними викиднями. Обстежено 68 жінок, яким встановлено діагноз неповного мимовільного викидня чи викидня, що не відбувся. Всім жінкам проведені загальноклінічні обстеження, кольпоскопія, УЗД, бактеріоскопічне дослідження з цер-вікального каналу, піхви та уретри, цитологічне дослідження відбитків зішкребку з порожнини матки на виявлення цитомегалічних клітин, визначення ІgG до вірусу простого герпесу II типу та цитомегаловірусу (ЦМВ) методом імуноферментного аналізу.
Вірусна урогенітальна інфекція виявлена у 52 обстежених, що свідчить про велику поширеність герпетичної та цитомегаловірусної інфекції (ЦМВІ) та її негативний вплив на перебіг вагітності.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).