ВЕЛИЧКО М. В. БІОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ТА БІОЛОГІЧНИЙ ЗАХИСТ ЯК СКЛАДОВІ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ / М. В. ВЕЛИЧКО ; ЕКОГІНТОКС МОЗ УКРАЇНИ ; НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ». – ЧЕРНІВЦІ : ДРУК АРТ, 2024. – 272 С.
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2024.4.15011Ключові слова:
біологічна безпека, біологічний захист, міжнародний досвід, УкраїнаАнотація
Монографія написана на актуальну тему. У ній вперше висвітлено наявні системи біологічної безпеки і біологічного захисту в різних державах, тенденції щодо їх вдосконалення, роль у цьому Інтерполу та інформування правоохоронних органів. Окремий розділ присвячено аналізу теперішньої системи біологічної безпеки та біологічного захисту в Україні, шляхам удосконалення її з використанням міжнародного досвіду, врахуванням принципу «єдиного здоров’я» на період до 2025 року s рішення Ради національної безпеки та оборони від 15 жовтня 2021 року № 668, а також у наступні строки. Монографія написана в доступній формі, матеріал подано чітко та логічно, з належною аргументацією основних положень і висновків. Видання буде корисним для працівників Служби безпеки України, правоохоронних органів, студентів правових, природничих і медичних спеціальностей вищих навчальних закладів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 М. А. Андрейчин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).