Результати вивчення оптимального положення та форми брів українських жінок різних вікових груп
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2778.2014.2.4488Анотація
Стаття висвітлює результати проведеного дослідження із визначення оптимального положення та форми брів серед українських жінок різних вікових груп. Отримані дані є важливими при визначенні показань для ліфтингу верхньої частини обличчя та проведення оцінки післяопераційних результатів хірургічних втручань. Виходячи з отриманих даних під час проведеного дослідження, вдалося визначити висоту положення та форму брів, які можна використовувати як “умовні” стандарти для жіночого населення України. Висота положення брів повинна бути не менша ніж: МК-ВБ=2,31 см; С3-ВБ=2,38; ЛК-ВБ=2,60 см. Більшості пацієнток, особливо вікової групи 30—49 років, можна рекомендувати високо розташовані брови із максимальною висотою у латеральній третині.##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
а. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
в. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
г. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).