Клінічний випадок лейоміоми тонкої кишки
DOI:
https://doi.org/10.11603/2414-4533.2017.4.8383Ключові слова:
лейомійома, доброякісні непітеліальні пухлини.Анотація
Доброякісні непітеліальні пухлини складають 25 % від всіх пухлинних захворювань тонкого кишечника,та 2,3 % всіх новоутворів шлунково-кишкового тракту. Лейоміома тонкої кишки відноситься до рідких патологій шлунково-кишкового тракту. Рідкість новоутворів тонкої кишки,пояснюють відносно малою травматизацією кишківника,високою перетравлюющою здатністю соків залозистого апарату даного відділу кишечника т та швидким пасажом вмісту.
Діагностика неепітеліальних пухлин на догоспітальному періоді достатньо утруднена,оскільки пацієнти поступають в стаціонар з розвинутими ускладненнями.
Посилання
Lee, Y.T. (1983). Leiomyosarcoma of the gastro-intestinal tract: general pattern of metastasis and recurrence. Cancer Treat Rev., 10 (2), 91-101.
Yankin, A.V. (2005). Neyroendokrinnyye opukholi zheludochno-kishechnogo trakta [Neuroendocrine tumors of the gastrointestinal tract]. Praktich. onkol. – Practical. Oncol., 4, 6-14 [in Russian].
Savchuk, B.D., Losev, S.I. & Chuprikova, M.N. (1970). O novoobrazovaniyakh tonkoy kishki [About neoplasms of the small intestine]. Khirurgiya – Surgery, 10, 54-60 [in Russian].
Отримано 25.10.17
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).