FEATURES OF THE EXCIPIENTS SELECTION FOR SEMI-SOLID DOSAGE FORMS
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2015.1.3759Анотація
The requirements for the selection of excipients during the pharmaceutical development of semi-solid medicinal preparations for cutaneous application were generalized from a point of view of their impact on the quality, efficacy and safety of medicinal preparations. It was justified which excipients from the examined groups should be used for the pharmaceutical development of ointments, gels, and creams. The information about physico-chemical and technological properties of excipients and their compatibility was summarized.##submission.downloads##
Опубліковано
2015-05-08
Як цитувати
Shostak, T. A., Bilous, S. B., Gudz’, N. I., & Kalynyuk, T. G. (2015). FEATURES OF THE EXCIPIENTS SELECTION FOR SEMI-SOLID DOSAGE FORMS. Фармацевтичний часопис, (1). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2015.1.3759
Номер
Розділ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ТЕХНОЛОГІЯ, БІОФАРМАЦІЯ, ГОМЕОПАТІЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).