ДО ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГОМЕОПАТИЧНОЇ ФАРМАЦІЇ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2007.2.3135Анотація
У статті проаналізовано сучасний стан гомеопатії в Україні. Розглянуто ринок гомеопатичних лікарських засобів, підсумки наукових досліджень зі створення нормативної бази щодо стандартизації та технології гомеопатичних ліків; питання підготовки кадрів та представлено загальні аспекти популяризації гомеопатії в нашій країні. Наведено вклад кафедри АТЛ НФаУ і особисто завідувача кафедри академіка Української академії наук О.І. Тихонова у розповсюдження гомеопатії і надання їй офіційного статусу в Україні. Запропоновано шляхи розвитку гомеопатичного методу лікування та технології вітчизняних гомеопатичних ліків. Надано перспективні напрямки фундаментальних та прикладних наукових досліджень у галузі створення нових гомеопатичних лікарських засобів, зокрема з продуктів бджільництва.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-07-21
Як цитувати
Тихонов, О. . І. ., Якущенко, В. .А ., & Ходарченко, Г. . Б. . (2014). ДО ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГОМЕОПАТИЧНОЇ ФАРМАЦІЇ В УКРАЇНІ. Фармацевтичний часопис, (2). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2007.2.3135
Номер
Розділ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ТЕХНОЛОГІЯ, БІОФАРМАЦІЯ, ГОМЕОПАТІЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).