ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ
Анотація
Державна політика регулювання цін на медикаменти в сучасних умовах регламентується, насамперед, Законом України "Про ціни і ціноутворення" Актуальність та необхідність прийняття нової редакції вказаного документа не викликає сумніву у жодного оператора фармацевтичного ринку. Виходячи з досвіду країн Європи, характерними тенденціями для світового фармацевтичного ринку є: зростання цін на медикаменти; застосування додаткових заходів країнами ЄС щодо регулювання системи цін на ЛЗ. Таким чином, з метою підвищення доступності ліків для населення України на сучасному етапі розвитку ринкових відносин вітчизняна фармацевтична галузь потребує ефективної цінової політики.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-07-20
Як цитувати
Немченко, А., Кубарєва, І., & Галій, Л. (2014). ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ. Фармацевтичний часопис, (1). Retrieved із https://ojs.tdmu.edu.ua/index.php/pharm-chas/article/view/3105
Номер
Розділ
ЕКОНОМІКА АПТЕЧНИХ І ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).