ФАРМАЦЕВТИЧНА ОПІКА ПАЦІЄНТІВ РАННЬОГО ДИТЯЧОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ ТРАВЛЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2009.1.2946Анотація
Проблема корекції дисбіотичних порушень у пацієнтів раннього дитячого віку є досить важливою. У сучасних умовах розвитку медицини та ф армації саме на ф ахівця-провізора покладається ряд найважливіших функцій, пов'язаних з питаннями виявлення "загрозливої' симптоматики, вибору препаратів для бе зрецептурного симптоматичного лікування та надання рекомендацій щодо раціонального застосування лікарських засобів. Обі знаність провізора у питаннях здійснення фармацевтичної опіки дітей перших років життя є запорукою більш обґрунтованого та обі знаного підходу до вирішення проблем раціоналізації лікарської терапії та підвищення її безпеки.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-07-10
Як цитувати
Зупанець, І., Отрішко, І., & Шебеко, С. (2014). ФАРМАЦЕВТИЧНА ОПІКА ПАЦІЄНТІВ РАННЬОГО ДИТЯЧОГО ВІКУ З ФУНКЦІОНАЛЬНИМИ ПОРУШЕННЯМИ ТРАВЛЕННЯ. Фармацевтичний часопис, (1). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2009.1.2946
Номер
Розділ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ОПІКА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).