ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ «ЗАГАЛЬНА ФАРМАКОКІНЕТИКА»
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2014.2.2926Анотація
За умови кредитно-модульної системи організації навчального процесу необхідно використовувати стандартизовані методи оцінювання. Для поточного та підсумкового модульного контролю успішності студентів із дисципліни «Загальна фармакокінетика» запропоновано поліморфні тести — тести, які об'єднують завдання різних типів: завдання з вибором однієї або кількох правильних відповідей, відкриті завдання з короткою та розгорнутою відповіддю, завдання для встановлення причинно-наслідкових відношень та інші. Усі дистрактори в тестових завданнях із вибором правильної відповіді повинні бути правдоподібні, однаково привабливі для студентів, граматично послідовні, логічно сумісні, однакового рівня складності та довжини з правильною відповіддю. Відкриті тестові завдання, в основі яких лежить завершення думки студентом, є корисним засобом тестування здатності студентів створювати прийнятні відповіді. Приклади тестових завдань різних типів наведено в статті. Якісно розроблені тестові завдання з використанням сучасних підходів тестології сприяють об'єктивності оцінювання знань та мотивації навчальної діяльності студентів при вивченні дисципліни «Загальна фармакокінетика».##submission.downloads##
Опубліковано
2014-07-09
Як цитувати
Гудзь, Н. І., Калинюк, Т. Г., & Корецька, А. М. (2014). ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ ІЗ ДИСЦИПЛІНИ «ЗАГАЛЬНА ФАРМАКОКІНЕТИКА». Фармацевтичний часопис, (2). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2014.2.2926
Номер
Розділ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ОСВІТА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).