TECHNOLOGY DEVELOPMENT OF HARD CAPSULES CONTAINING LADY'S BEDSTRAW HERB LIPOPHILIC COMPLEX
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2014.2.2913Анотація
Technological parameters manufacturing of capsules containing Lady's Bedstraw's herbs lipophilic complex (Galium verum L.) have been substantiated, namely, conditions, mixing sequence, temperature mode and so on. The water absorption kinetics of different composition powder mixtures has been studied. The expediency of using lactose as a diluent has been confirmed experimentally, that allowed us to obtain practically non-absorbent capsule mass containing Lady's Bedstraw's herbs lipophilic complex. On the basis of these studies, the manufacturing technology of capsules codenamed "Galiver" has been developed.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-07-09
Як цитувати
Proskochylo, A. V., Demianenko, V. H., Demianenko, D. V., & Breusova, S. V. (2014). TECHNOLOGY DEVELOPMENT OF HARD CAPSULES CONTAINING LADY’S BEDSTRAW HERB LIPOPHILIC COMPLEX. Фармацевтичний часопис, (2). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2014.2.2913
Номер
Розділ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ТЕХНОЛОГІЯ, БІОФАРМАЦІЯ, ГОМЕОПАТІЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).