ВИВЧЕННЯ ВПЛИВУ ЕНТЕРОСОРБЕНТУ ГРАНУЛ ЦЕОЛІТУ НА РІВЕНЬ ЕНДОГЕННОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ В УМОВАХ ПОШКОДЖЕННЯ МІОКАРДА У ЩУРІВ АДРЕНАЛІНОМ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2010.1.2781Анотація
За результатами дослідження, наведеними в даній роботі, установлено, що в умовах адреналінової міокардіодистрофії спостерігається розвиток ендогенної інтоксикації. Новий препарат гранули цеоліту у дозі 500 мг/кг та препарат порівняння ентеросгель у дозі 2100 мг/кг проявляють виразні антиоксиданті та детоксикаційні властивості, які сприяли покращенню функціонального стану та провідності в передсердях міокарда щурів, але не знімали напруження органу. Цеоліт, на відміну від ентеросгелю, відновлював провідність в передсердях міокарда щурів. Вищенаведені властивості гранул цеоліту дозволяють рекомендувати його як детоксикувальний засіб в комплексному лікуванні серцево-судинних захворювань, які супроводжуються ендогенною інтоксикацією.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).