ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ “СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА У ФАРМАЦІЇ” ДЛЯ МАГІСТРІВ ФАРМАЦІЇ В НФАУ

  • А. А. Котвіцька
  • І. В. Кубарєва
  • О. В. Кононенко

Анотація

Статтю присвячено аналізу особливостей викладання навчальної дисципліни “Соціальна економіка у фармації” для магістрів фармації в Національному фармацевтичному університеті. За результатами анкетного опитування магістрів напрямку “Фармації” та практичних працівників галузі досліджено доцільність вивчення окремих тем дисципліни “Соціальна економіка у фармації”, що викладається на кафедрі соціальної фармації НФаУ, з позицій ЇХ теоретичної та практичної значущості.


Встановлено, що тематика та зміст дисципліни забезпечують необхідні теоретичні знання та практичні навички для роботи у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я. Сформульовано перспективні напрямки удосконалення викладання навчальної дисципліни “Соціальна економіка у фармації” з урахуванням думки респондентів.

Біографія автора

О. В. Кононенко
 
Опубліковано
2014-03-10
Як цитувати
Котвіцька, А. А., Кубарєва, І. В., & Кононенко, О. В. (2014). ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ “СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА У ФАРМАЦІЇ” ДЛЯ МАГІСТРІВ ФАРМАЦІЇ В НФАУ. Фармацевтичний часопис, (2). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2013.2.2399
Номер
Розділ
ФАРМАЦЕВТИЧНА ОСВІТА