ОСОБЛИВОСТІ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ “СОЦІАЛЬНА ЕКОНОМІКА У ФАРМАЦІЇ” ДЛЯ МАГІСТРІВ ФАРМАЦІЇ В НФАУ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2013.2.2399Анотація
Статтю присвячено аналізу особливостей викладання навчальної дисципліни “Соціальна економіка у фармації” для магістрів фармації в Національному фармацевтичному університеті. За результатами анкетного опитування магістрів напрямку “Фармації” та практичних працівників галузі досліджено доцільність вивчення окремих тем дисципліни “Соціальна економіка у фармації”, що викладається на кафедрі соціальної фармації НФаУ, з позицій ЇХ теоретичної та практичної значущості.
Встановлено, що тематика та зміст дисципліни забезпечують необхідні теоретичні знання та практичні навички для роботи у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я. Сформульовано перспективні напрямки удосконалення викладання навчальної дисципліни “Соціальна економіка у фармації” з урахуванням думки респондентів.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).