ДОСЛІДЖЕННЯ СТАНУ НАДАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІЛЬГОВОМУ ДИТЯЧОМУ КОНТИНГЕНТУ НАСЕЛЕННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2013.2.2397Анотація
Наведенно результати ретроспективного аналізу динаміки та структури показників захворюваності та поширення хвороб серед дитячого контингенту населення України та її регіонів. Представлено результати структурного аналізу пільгових категорій дитячого контингенту населення на прикладі Івано- Франківського, Харківського та Сумського регіонів. Наведено аналіз сучасного стану фінансування фармацевтичної допомоги в Івано-Франківському, Харківському та Сумському регіонах відповідно до показників потреби. Визначено основні недоліки й обґрунтовані питання, які потребують подальшого вивчення та врегулювання на державному рівні. Запропоновані шляхи щодо подальшого вдосконалення системи фінансування фармацевтичної допомоги пільговим дитячим категоріям населення.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-03-10
Як цитувати
Котвіцька, А. А., Коробова, Є. С., & Кубарєва, І. В. (2014). ДОСЛІДЖЕННЯ СТАНУ НАДАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІЛЬГОВОМУ ДИТЯЧОМУ КОНТИНГЕНТУ НАСЕЛЕННЯ НА РЕГІОНАЛЬНОМУ РІВНІ. Фармацевтичний часопис, (2). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2013.2.2397
Номер
Розділ
ФАРМАКОЕКОНОМІКА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).