ДОЦІЛЬНІСТЬ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ПРИ ХВОРОБІ ЗІКА І НЕБЕЗПЕКА ЇХ НЕОБҐРУНТОВАНОЇ КРИТИКИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2018.4.9777Ключові слова:
хвороба Зіка, протиепідемічні заходи, епідемічний процес, саморегуляція, реклама, профілактикаАнотація
Мета роботи – дослідити та визначити помилковість заперечень своєчасності протиепідемічних заходів при хворобі Зіка в засобах масової інформації.
Стисло викладені міркування щодо заперечень в засобах масової інформації протиепідемічних заходів при хворобі Зіка. Нагадується про чинність саморегуляції епідемічного процесу при цьому захворюванні. Розглянуті деякі аспекти реклами та її можливий вплив на епідемічні аспекти біологічної безпеки.
Висновок. Маніпуляції зі свідомістю людей, коли в засобах масової інформації оприлюднюються сумніви обґрунтованості протиепідемічних заходів щодо тієї чи іншої інфекційної хвороби, спонукають до акцентування уваги на епідемічних аспектах біологічної безпеки.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).