СТАН МІКРОСОМАЛЬНОГО ОКИСЛЕННЯ ЛІПІДІВ, ЕНДОГЕННОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ ТА АКТИВНОСТІ ЦЕРУЛОПЛАЗМІНУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ГЕПАТИТ В
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.2.765Анотація
Встановлено, що у хворих на гепатит В (ГВ) відмічається високий рівень ендогенної інтоксикації (за величиною МСМ254) та надмірна напруженість системи антиоксидантного захисту (за активністю церулоплазміну). Додаткове призначення «Берлітіону» до комплексу базового лікування краще, ніж препарати стандартної терапії, обумовлює нормалізацію активності церулоплазміну, зменшує титри МСМ254, володіє мембрано-стабілізуючою дією.
##submission.downloads##
Опубліковано
2013-07-04
Як цитувати
Дикий, Б., Пришляк, О., Кондрин, О., Будеркевич, Л., & Кушнір, О. (2013). СТАН МІКРОСОМАЛЬНОГО ОКИСЛЕННЯ ЛІПІДІВ, ЕНДОГЕННОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ ТА АКТИВНОСТІ ЦЕРУЛОПЛАЗМІНУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ГЕПАТИТ В. Інфекційні хвороби, (2). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.2.765
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).