КОРЕКЦІЯ МІКРОФЛОРИ КИШЕЧНИКУ ДІТЕЙ ПІСЛЯ ЗАХВОРЮВАНЬ, АСОЦІЙОВАНИХ З ПОРУШЕННЯМ ЙОГО БІОЦЕНОЗУ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2009.1.747Анотація
Досліджена ефективність запропонованої схеми корекції дисбіозу кишечнику дітей після перенесення захворювань інфекційного та неінфекційного ґенезу. Встановлено, що комбінована корекція з поетапним застосуванням специфічних бактеріофагів, двох видів фітосорбентів (екстралакт, мультисорб, еубікор) у поєднанні з пре- (одного з таких як хілак, нормазе, дуфалак) і пробіотиками (одного з таких як біфідумбактерин плюс, лактобактерин плюс, колібактерон та ін.) сприяє швидкій регресії основних клінічних симптомів захворювання та забезпечує відновлення порушеного мікробіоценозу кишечнику всіх обстежених незалежно від ґенезу захворювань. Доведена необхідність комплексної індивідуальної корекції дисбактеріозу з поетапним застосуванням специфічних бактеріофагів, фітосорбентів з пре- і пробіотиками.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).