АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ ПОЗАГОСПІТАЛЬНИХ ІЗОЛЯТІВ S. AUREUS, ВИЛУЧЕНИХ ІЗ КИШЕЧНИКУ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2011.3.600Анотація
Визначено антибіотикорезистентність позагоспітальних ізолятів S. aureus, циркулюючих у Харківському регіоні. Встановлено, що половина всіх виділених з кишечнику S. aureus є MRSA. Визначення чутливості до антибіотиків MRSA та MSSA штамів показало достовірно вищу кількість резистентних штамів до різних груп антибіотиків серед MRSA. Третина позагоспітальних ізолятів MRSA підозрілі на генетично детерміновану стійкість до оксациліну (наявність гену mecA). У решти штамів стійкість до оксациліну обумовлена гіперпродукцією β-лактамаз##submission.downloads##
Опубліковано
2022-11-14
Як цитувати
Воронкіна, І., Деркач, С., Крилова, І., Габишева, Л., Краснов, М., & Піддубна, Т. (2022). АНТИБІОТИКОРЕЗИСТЕНТНІСТЬ ПОЗАГОСПІТАЛЬНИХ ІЗОЛЯТІВ S. AUREUS, ВИЛУЧЕНИХ ІЗ КИШЕЧНИКУ. Інфекційні хвороби, (3). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2011.3.600
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Інфекційні хвороби
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).