ЕПІДЕМІОЛОГІЧНІ ТА КЛІНІЧНІ АСПЕКТИ СУЧАСНОЇ ВІТРЯНОЇ ВІСПИ У ДІТЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2012.2.481Анотація
Проаналізовано дані хвилеподібної динаміки стабільно високих показників захворюваності на вітряну віспу осіб всіх вікових груп упродовж останніх 12 років. Частка хворих дітей віком до 14 років протягом періоду спостережень становить в середньому 85,1 %. Констатовано 2-разове збільшення показників захворюваності на вітряну віспу дітей віком від 0 до 2 років. Наведено дані про реалізацію пренатального інфікування з розвитком у новонароджених клінічно маніфестних форм природженої вітряної віспи. Серед ускладнень вітряної віспи у дітей, потенційно небезпечних в плані несприятливих наслідків хвороби, на сьогодні чільне місце належить флегмонозним ураженням підшкірних м’яких тканин різних ділянок тіла, схильних до епіфасціального поширення та генералізації інфекції із залученням в патологічний процес внутрішніх органів##submission.downloads##
Опубліковано
2013-06-21
Як цитувати
Прокопів, О., Мостюк, А., & Прикуда, Н. (2013). ЕПІДЕМІОЛОГІЧНІ ТА КЛІНІЧНІ АСПЕКТИ СУЧАСНОЇ ВІТРЯНОЇ ВІСПИ У ДІТЕЙ. Інфекційні хвороби, (2). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2012.2.481
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).