СЛАВЕТНИЙ ШЛЯХ АКАДЕМІКА МИХАЙЛА АНДРЕЙЧИНА
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2025.1.15158Ключові слова:
АКАДЕМІКА, МИХАЙЛА, АНДРЕЙЧИНААнотація
Наведено біографічні дані й творчий доробок М. А. Андрейчина – відомого вченого-інфекціоніста та епідеміолога, педагога, громадського діяча, завідувача кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними і венеричними хворобами Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського. Трудова діяльність Михайла Антоновича нерозривно пов’язана із зазначеним університетом, де протягом 56 років він невтомно трудиться.
##submission.downloads##
Опубліковано
2025-03-06
Як цитувати
Avtoriv, K. (2025). СЛАВЕТНИЙ ШЛЯХ АКАДЕМІКА МИХАЙЛА АНДРЕЙЧИНА. Інфекційні хвороби, (1), 90–92. https://doi.org/10.11603/1681-2727.2025.1.15158
Номер
Розділ
Ювілеї та події
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).