СПОМИНИ І МІРКУВАННЯ ПРО СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА ТЕРЕХОВА
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2022.2.13195Ключові слова:
С. М. Терехов, Рудольф Вейгль, Л. В. Громашевський, висипний тиф, Львівський санітарно-бактеріологічний інститутАнотація
Подано короткі відомості про видатного організатора мікробіологічних і епідеміологічних досліджень в Україні Сергія Миколайовича Терехова, його вагомий вплив на збереження і розвиток Інституту Вейгля у Львові, взаємини з Р. Вейглем, Л. В. Громашевським, талант керівника, людські якості та вчинки.
Посилання
Aronov, G. E. (1997). Five Institutes of the red director. On the shoulders of giants. To the 100th anniversary of the Kyiv Research Institute of Epidemiology and Infectious Diseases (1896–1996). Ed. A. M. Shcherbinskaya and G. E. Aronov. Kyiv. [In Russian].
Sahaydakovsky, M., Hnatush, S. Professor Rudolph Weigl. A life dedicated to science and humanity. http://www.lwow.home.pl/weigl/Weigl-ukr.html [In Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 Інфекційні хвороби
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).