РИКЕТСІОНОСІЙСТВО ВОШ ПРИРОДНИХ ПОПУЛЯЦІЙ В УКРАЇНІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2006.2.1194Анотація
Результати вивчення рикетсіоносійства головних та одежних вош в Україні у 2002-2005 рр. не виявили інфікованості їх збудником висипного тифу (Rickettsia provazekii). Інфікування головних та одежних вош Bartonella quintana (збудником волинської гарячки) спостерігалось на всіх адміністративних територіях, де проводилось дослідження, серед різних соціальних і вікових груп населення. Вищий рівень інфікування Bartonella quintana мав місце при змішаному педикульозі, у випадках з високою щільністю інфестації та в холодний період року. Одержані дані свідчать про приховане формування епідемічного потенціалу при волинській гарячці.
##submission.downloads##
Опубліковано
2013-08-05
Як цитувати
Курганова, І., & Кіцара, М. (2013). РИКЕТСІОНОСІЙСТВО ВОШ ПРИРОДНИХ ПОПУЛЯЦІЙ В УКРАЇНІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ. Інфекційні хвороби, (2). https://doi.org/10.11603/1681-2727.2006.2.1194
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).