ДОСВІД ПРОВЕДЕННЯ I ТА II ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ 2009 І 2010 РОКІВ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2010.4.958Анотація
У квітні 2009 р. на базі кафедри інфекційних хвороб Харківського національного медичного університету та обласної клінічної інфекційної лікарні м. Харкова вперше в Україні проводилась Всеукраїнська олімпіада з інфекційних хвороб серед студентів 5-6 курсів вищих медичних навчальних закладів та медичних факультетів класичних університетів. Зазначений захід відбувся відповідно з Державною цільовою програмою на 2007-2010 рр. щодо роботи з обдарованою молоддю, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів України за № 1016 від 08.08.2007 р., та наказом Міністерства освіти і науки України № 1188 від 23.12.2008 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2009-2010 роках». Регламент та процедуру проведення олімпіади було розроблено у відповідності до Положення про Всеукраїнську студентську олімпіаду. Основною метою олімпіади вважається підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців і пошук обдарованої студентської молоді.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).