ПЕРШИЙ КОНГРЕС ЄВРО-АЗІЙСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2011.1.565Анотація
З 1 по 3 грудня 2010 р. у м. Санкт-Петербург відбувся Перший Конгрес Євро-Азійського товариства з інфекційних хвороб (ЄАТІХ), організований Євро-Азійським товариством з інфекційних хвороб, Комітетом з охорони здоров’я уряду Санкт-Петербурга. В організаційний комітет увійшли провідні вчені із різних країн: почесним головою був академік РАМН професор Покровський В.І. (Росія), головою - академік РАМН професор Лобзін Ю.В. (Росія). Співголовували професори Алшинбаєва Г.У. (Казахстан), Амброзайтіс А. (Литва), Андрейчин М.А. (Україна), Ахмедова М.Д. (Узбекистан), Семенов В.М. (Білорусь). До складу організаційного комітету також увійшов ряд визначних вчених-інфекціоністів з України.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).