КОРЕКЦІЯ ДИСБІОЗУ У МИНУЛОМУ І СЬОГОДНІ. ТЕРАПЕВТИЧНІ МОЖЛИВОСТІ СУЧАСНИХ БАЦИЛЯРНИХ ПРЕПАРАТІВ
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2727.2013.3.1566Анотація
Про користь для здоров’я пробіотиків свідчать наявність стійкого ринку різноманітних продуктів, що містять живі бактерії. Хоча в минулому пробіотичними вважалися бактерії передусім родин Lactobacillus і Bifidobacterium, нині усе частіше використовуються спороутворювальні мікроорганізми, особливо роду Bacillus. В огляді представлені дані літератури, присвячені характеристиці, ефективності й безпеці пробіотикового штаму Bacillus subtilis 2335(105), що входить до складу препарату «Субалін». Зазначено, що цей препарат цілком задовольняє усі вимоги, які стосуються сучасних пробіотиків, а його антибактерійний, противірусний та імуномодулювальний ефекти дозволяють рекомендувати цей препарат для комплексного лікування хворих на гострі кишкові інфекції бактерійної та/або вірусної етіології, гепатити А, В і С, менінгоенцефаліти бактерійного та вірусно-бактерійного ґенезу, при дисбіозі кишечнику, синдромі ендотоксикозу тощо. Завдяки антибіотикорезистентності пробіотикового штаму Bacillus subtilis 2335(105) субалін може вдало комбінуватися з антибіотиками у разі виникнення вторинних бактерійних ускладнень на фоні вірусних інфекцій.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [ВКАЖІТЬ ПЕРІОД ЧАСУ] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).