Клінічний випадок хірургічного лікування трихобезоару шлунка
DOI:
https://doi.org/10.11603/2414-4533.2015.2.5267Анотація
Безоари – (від франц. bezoard) – це сторонні тіла порожнини шлунка, що утворюються з неперетравлених речовин після їх заковтування.
Посилання
Мосийчук Л. Н. Клинический случай безоара желудка и тонкой кишки / Л. Н. Мосийчук Т. В. Бондаренко, И. А. Васильева // Сучасна гастроентерологія. – 2012. – № 1 (63). – С. 133–137.
Плеханов А. Р. Редкий клинический случай трихобезоара подвздошной кишки у ребенка / А. Р. Плеханов, Б. Д. Доржиев, С. В. Куликов // Боллетень Восточно-Сибирского центра СО РАМН. – № 4 (86). – С. 71–73.
Соколов Ю. Ю. Безоары желудочно-кишечного тракта у детей / Ю. Ю. Соколов, М. И. Давидов // Педиатрия. – 2010. – № 2. – С. 60–65.
Трихобезоар желудка больших размеров у ребенка 7 лет. / В. М. Чекмарев, В. Т. Кривихин, А. Я. Волков [и др.] // Детская хирургия. – 2004. – № 4. – С. 47–48.
Безоар желудка у ребенка / А. М. Шамсиев, Д. О. Атакулов, А. Х. Одилов [и др.] // Детская хирургия. – 2004. – № 3. – С. 51–52.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).