Выбор метода наложения панкреатодигестивного анастомоза при панкреатодуоденальных резекциях .
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2778.2013.1.1692Анотація
У 131 больного выполнены панкреатодуоденальные резекции по поводу рака головки поджелудочной железы (59 (45 %)), рака периампулярной зоны (43 (33 %)) и хронического псевдотуморозного головчатого панкреатита (29 (22,1%)). Разработанные нами методики формирования панкреатоеюноанастомозов на реконструктивном этапе ПДР обеспечивают снижение общего числа осложнений у больных в сравнении с терминолатеральным анастомозом (по Уипплу), а также терминотерминальной техникой (по Шалимову-Копчаку), соответственно, в 1,98 и 1,97 раза. Число больных с осложнениями уменьшается в ряду: терминолатеральный (по Уипплу) панкреатоеюноанастомоз - 25 (38,9 %), терминотерминальный (по Шалимову-Копчаку) - 13 (9,9 %), по методике нашей клиники - 4 (3 %), панкреатогастроанастомоз - 3 (2,3 %).##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).