Антибиотикорезистентность и выбор тактики противомикробной терапии хирургического сепсиса.
DOI:
https://doi.org/10.11603/1681-2778.2013.2.1827Анотація
В ходе нерандомизированного ретроспективного исследования проведен эпидемиологический анализ данных локального микробиологического мониторинга (ЛММ) возбудителей госпитальной инфекции и хирургического сепсиса, выявлены тренды их антибиотикорезистентности в 1100-коечном многопрофильном КЛПУ “Донецкое областное клиническое территориальное медицинское объединение” за период 2003—2012 гг. В ходе проспективного нерандомизированного когортного обсервационного клинического исследования в указанный период у 110 пациентов, которым были выполнены неотложные операции по устранению источника хирургического сепсиса, обоснован выбор препаратов и тактики антибактериальной терапии с учетом данных ЛММ. Обоснованы варианты режимов и способов противомикробной терапии, критерии её начала и прекращения, критерии выбора и оценки её эффективности на основе определения уровня прокальцитонина в сыворотке крови.##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у журналі «Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука», погоджуються з такими умовами:
а. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
в. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому журналі (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
г. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).