ЗАЛЕЖНІСТЬ БІОЛОГІЧНОЇ АКТИВНОСТІ у-^-БЕНЗОЛОКСАЛАМІДО) БУТАНОВИХ КИСЛОТ ВІД МОЛЕКУЛЯРНОЇ СТРУКТУРИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2011.1.2661Анотація
Розраховано значення ІодР для деяких похідних у-(Р-бензолоксаламідо)-бутанових кислот та для встановлення кількісних залежностей проведено їх регресійно-кореляційний аналіз з даними біологічної активності. Встановлено деякі кількісні закономірності «структура-дія» у ряду вказаних сполук на основі проведення кореляції теоретично розрахованих значень ІодР з результатами вивчення біологічної дії. Показано, що ІодР добре корелює зі значеннями протизапальної, анальгетичної та протисудомної активностей і не корелює зі значеннями діуретичної активності та ЛД50.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-03-19
Як цитувати
Георгіянц, В. А., Банна, Н. І., Криськів, О. С., & Банний, І. П. (2014). ЗАЛЕЖНІСТЬ БІОЛОГІЧНОЇ АКТИВНОСТІ у-^-БЕНЗОЛОКСАЛАМІДО) БУТАНОВИХ КИСЛОТ ВІД МОЛЕКУЛЯРНОЇ СТРУКТУРИ. Фармацевтичний часопис, (1). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2011.1.2661
Номер
Розділ
СИНТЕЗ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ СПОЛУК
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).