ВПЛИВ ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ЕКСТРАКТУ ЛИСТЯ ТОПОЛІ КИТАЙСЬКОЇ НА ПОКАЗНИКИ ФУНКЦІЇ НИРОК ЗА ВВЕДЕННЯ 2,4-ДИНІТРОФЕНОЛУ
DOI:
https://doi.org/10.11603/2312-0967.2013.1.2337Анотація
У дослідах на білих нелінійних щурах-самцях масою 0,16-0,20 кг при гіпонатрієвому раціоні харчування через 2 години моделювання тканинної гіпоксії за введення 2,4-динітрофенолу показано зниження діурезу, швидкості клубочкової фільтрації, відносної реабсорбції води, проксимальної і дистальної реабсорбції іонів натрію, зростання екскреції білка та втрат іонів натрію з сечею. Встановлено захистний вплив таблеток на основі екстракту листя тополі китайської на досліджувані процеси функції нирок.##submission.downloads##
Опубліковано
2014-03-07
Як цитувати
Геруш, О., Денис, А., Кліщ, І., & Роговий, Ю. (2014). ВПЛИВ ТАБЛЕТОК НА ОСНОВІ ЕКСТРАКТУ ЛИСТЯ ТОПОЛІ КИТАЙСЬКОЇ НА ПОКАЗНИКИ ФУНКЦІЇ НИРОК ЗА ВВЕДЕННЯ 2,4-ДИНІТРОФЕНОЛУ. Фармацевтичний часопис, (1). https://doi.org/10.11603/2312-0967.2013.1.2337
Номер
Розділ
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі .
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).