ОСОБЛИВОСТІ ЗМІН РЕПРОДУКТИВНИХ ГОРМОНІВ ПРИ ВИКИДНІ, ЩО НЕ ВІДБУВСЯ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.1.9502Ключові слова:
репродуктивні гормони, викидень, що не відбувсяАнотація
Обстежено 138 жінок з викиднем, що не відбувся. Визначали вміст гормонів: естрадіолу, прогестерону, пролактину, хоріонічного гонадотропіну. Встановлено, що при викидні, що не відбувся в ранні терміни гестації відмічається достовірне зниження рівнів хоріонічного гонадотропіну, прогестерону, естрадіолу. Найбільш значущим було зниження рівня хоріонічного гонадотропіну на 47,45% в 56 тижнів гестації та на 40,28% в 7-8 тижнів гестації. Особливо вираженим є зниження рівнів репродуктивних гормонів в терміні гестації5-6 тижнів.
Посилання
2. Nesyaeva E.V. Non-developing pregnancy: etiology, pathogenesis, clinic, diagnostics // Obstetrics and gynecology - 2005. - №2. - P. 3-7.
3. Butkova O.I., Khominskaya Z.B. Characteristics of the hormonal status in women with the presence of the deceased Fetus in the uterus, depending on the date of pregnancy // Reproductive health of a woman - 2003. - №1. - P. 35-37.
4. Dobrokhotova Yu.E., Savchenko T.N. Non-developing pregnancy: Educational and methodical manual. Ed. O.V. Makarov - M: RGMU, 2002. - P. 5-10.
5. Sidelnikova V.М. The usual loss of pregnancy. - M., 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).