ПРОГНОСТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ МАРКЕРІВ ПРЕНАТАЛЬНОГО СКРИНІНГУ ПРИ ПЛАЦЕНТАРНІЙ ДИСФУНКЦІЇ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2014.1.6624Анотація
Обстежено ЗО вагітних основної групи та ЗО вагітних з неускладненим перебігом гестації. Основний критерій відбору - наявність відхилень від норми за даними результатів першого біохімічного скринінгу у вагітних з гіперандрогенією (ГА). У вагітних «групи ризику» щодо виникнення плацентарної дисфункції в 2О-24, З4-З7 тижнів гестації проводилося визначення гормонів ФПК: плацентарного лактогена, естріола, прогестерону. Ужінокз ГА, починаючи з 2О-24тижнів вагітності достовірно знижувалися
концентрація усіх гормонів у порівнянні з даними при фізіологічній вагітності.
Посилання
Zelynskyy A. A. Perynatalʹnye potery y faktory ryska akushersko-hynekolohycheskoy patolohy / A. A. Zelynskyy, E. A. Karaush / / z b . nauk. pratsʹ Asotsiatsiyiakusherivhinekolohiv Ukrayiny / vidp. red. B. M. Ventskivsʹkyy. - K.: «Intermed», 2005. - S. 183-187.
Sydelʹnykova V. M. Podhotovka y vedenye beremennosty u zhenshchyn s pryvychnym nevynashyvanyem / V. M. Sydelʹnykova. - M.: «MEDpress- ynform», 2011. - S. 219.
CTpi/ixaKOBA. H. noTepa 6epeMeHHOCTi/i/A. H.CTpi/ixa- KOB, M. B. MrHaTKO. - M.: «Mefli/^i/iHCKoe i/iH4>0pMa^0HH0eareHCTBO», 2007. - 224 c.
Androgen excess Disorders in women: polycystic ovari syndrome and Other Disorders / eds. R. Azziz, J. E. Nestler, D. Dewailly. 2nd edition. -Totowa, New Jersey : Humana Press, 2006. - 466 p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).