ВИКОРИСТАННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ІЗ РОСЛИННОЇ СИРОВИНИ В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ДІТЕЙ, ХВОРИХ НА ЮВЕНІЛЬНИЙ РЕВМАТОЇДНИЙ АРТРИТ.
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2015.2.4749Ключові слова:
ювенільний ревматоїдний артрит, W-3 поліненасичені жирні кислоти, антиоксиданти, механізм дії, клінічне використання.Анотація
Досліджено вплив базової терапії і терапії із включенням продуктів для спеціального дієтичного харчування на динаміку клінічних показників і показників метаболізмуm сполучної тканини в дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит.
Посилання
Revmatoydnyy artryt. Dyahnostyka y lechenye /pod red. V. N. Kovalenko. - K. : MORYON, 2001. - 272 s.
Sovremennaya modelʹ patoheneza revmatoydnoho artryta y ee mesto v klynycheskoy praktyke /S. V. Suchkov, A. N. Khytrov, T. E. Naumova [y dr.] / / Terapevtycheskyy arkhyv. - 2004. - № 12. - S. 83-87.
Kliniko-laboratorna otsinka efektyvnosti vykorystannya likarsʹkykh preparativ z pidvyshchenym vmistom omeha-3 polinenasychenykh zhyrnykh kyslot v kompleksniy terapiyi yuvenilʹnoho revmatoyidnoho artrytu / L. I. Omelʹchenko,V. B. Nikolayenko, A. V. Kotsyuruba [ta in.] / / PAH. - 2000. - №4. - S. 26.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).