ПІСЛЯПОЛОГОВИЙ ПЕРІОД У ЖІНОК З ЛЕЙОМІОМОЮ МАТКИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2009.1.9661Ключові слова:
лейоміома матки, післяпологовий період, імунологічні, гормональні, УЗД-дослідження, лікуванняАнотація
У роботі наведені дані обстеження 100жінокз лейоміомою матки через 3,6-12 місяців після пологів. Усім хворим проведено загальнокпінічне, гормональне, імунологічне, бактеріологічне та ультразвукове обстеження матки і придатків. У жінок через 3,6 та 12 місяців після пологів відмічалась відносна гіперестрогенія та ппопрогестеронемія, що може сприяти росту міоматозних вузлі в. Через 6 та 12 місяців спостерігався дисбаланс протизапальних і прозапальних реакцій організму. Через 12 місяців після пологів у жінок (50), які отримували рекомендовану терапію відмічена тенденція до нормалізаці співвідношення гормонального та імунологічного статусу. Ужінок(50), які отримували симптоматичну терапію або не лікувались взагалі зберігався прозапальний характер порушень, що проявлялось підвищенням концентрацій ФНП та зниженням співвідношення РР 75/ФНП. Такі зміни можуть стимулювати ріст лейоміоматозних вузлів.
Посилання
Savitsky G. A., Savitsky A. G. Myoma of the uterus, problems of pathogenesis and pathogenetic therapy / Moscow, Izd "ELBI-SPb" - 2000 -235р.
Skrypchenko N.Ya. Leiomyoma of the uterus during pregnancy and postpartum (pathogenesis of complications, prevention, treatment in pregnant women and childbirth). //Autoref.dis...dockt.medd.us.uk.Ki in.-2007.-35р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).