ІМУННИЙ СТАТУС ЖІНОК З НЕЙРОВЕГЕТАТИВНИМИ І ПСИХОЕМОЦІЙНИМИ ПОРУШЕННЯМИ В ПЕРИМЕНОПАУЗАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2009.1.9657Ключові слова:
перименопаузальні порушення, імунний статус, цитокіниАнотація
В статті представлені дані про вивчення імунного статусу у жінок з нейровегетативними і психоемоційними порушеннями в перименопаузальному періоді. Результати обстеження 64 пацієнток показують, що разом з Т-регуляторними клітинами на перший план в імунному статусі виступають розлади в цитокіновій регуляці . Виявлений взаємозв’язок між цитокіновим профілем пацієнток і клінічними проявами перименопаузального синдрому свідчить про те, що співвідношення прозапальних і протизапальних цитокінів (ІЛ-1, ІЛ-6, ІЛ-4, ІЛ-10) може вказувати на тяжкість перебігу перименопаузального синдрому, а прогресуюче зростання цього показника свідчити про несприятливий його перебіг.
Посилання
TatarchukT.F. Menopause Management: A Modern Integrated Approach // Medicus Amicus .- 2005.- No. 6.-P.14.
Climax Guide. Manual for physicians / Ed. YOU. Kulakova VP Smetnik - Moscow: Medical Information Agency, 2001.- 685 p.
Wayne A.M. Vegetative disorders. Clinic Diagnostics Treatment M .: Medical information agency. 2000.-740 p.
Baranov V.G. Guidelines for Clinical Endocrinology - L .: Medicine, 1977.- 663 p.
Hapukhova LM, Rabinovich O.F., Pinegin B.V. Determination of TN1- and TN2-cells in the peripheral blood of patients with red flat vein and the effect of them on the lycopod immunomodulator / Allergy, asthma and clinical immunology.-1999.- №6.-P.3-6.
Chirkin V.V., Venikov Yu.Yu., Kozhevnikov G.N. Spectrophotometric method of determining the concentration of serum immunoglobulins of the three classes // Immunology.-1990.-№3.-P.75-77.
Frolov V.M., Pinsky L. L., Peresadin N. A. Autoimmune and immunocomplex pathology in patients with insulin-dependent diabetes mellitus // Problems of endocrinology.-1991. -№5.-P.22-24.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).