АНАЛІЗ РОБОТИ КАБІНЕТУ ДИТЯЧОЇ ТА ПІДЛІТКОВОЇ ПНЕКОЛОГІЇТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ЛІКАРНІ ЗА 2000-2007 РОКИ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.2.9605Ключові слова:
діагностика, діти та підлітки, гінекологічні захворюванняАнотація
На основі обстеження 25692 дівчаток віком від 1 до 17 роківу 3526 були встановлені наступні види гінекологічної патології: в 49,7 % випадків розлади менструальної функції, в 45,8 % - запальні захворювання зовнішніх та внутрішніх статевих органів і в 4,4 % випадків інші види гінекологічної патології.
Посилання
. Ya. P. Solsky., N.G. Goyda., T.F. Tatarchuk Development maternity and maternity protection in Ukraine. - K.: Testament, 2008. - 400 p.
Gynecology from puberty to postmenopausal: Practical guide for doctors / Ed. Acad RAMS, prof. E.K. Almaziani M .: MED press-inform; 2004. 448 p.
S.V. Humble., Z.M. Kuchma., L.R. Romantic Gynecology: textbook. - Ternopil: Textbooks and manuals, 2006-528 p.
Gynecology of childhood. Translation from Hungarian A.N. Ivanov., Moscow: Meditsina, 1967. - 292 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).