ПСИХОЕМОЦІОНАЛЬНИЙ СТАТУС І ЙОГО КОРЕКЦІЯ ПРИ ЗАГРОЗІ ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.11603/24116-4944.2008.2.9538Анотація
Обстежена група практично здорових не вагітних, вагітних і пацієнток з загрозою переривання (167 жінок). По клінічному опитуванні для виявлення неврозних станів (К.К.Яхин, В.М.Менделевич) знайдено, що у практично здорових не вагітних жінок по різних шкалах станів психоемоціонального здоров’я в цілому від 6,7 % (ШВН) до 33,3 % (ШИТР) жінок, під час фізіологічної вагітності - від 13,3 % (ШТ) до (27, 9 %) пацієнток. При загрозі переривання психоемоційний статус характеризується станом дезадаптації або гіперадаптації. Застосування ДЄНС в комплексній терапії дозволило знизити медикаментозну нагрузку і зберегти вагітність у всіх обстежених. В групі порівняння вагітнсть збережена у 93 % випадків за рахунок довготривалої гормональної терапії.
Посилання
Mendelevich V.V. Clinical and medical Psychology: Textbook-5th edition. -M .: MEDPRESS-Infarm, 2005.-18b-198,250,399 p.
Abramchenko V.V. Psychosomatic obstetrics. - SPb .: Sotis, 2001.-311p.
Tatarchuk T. F. Stress and reproductive function women / International Endocrinology Journal .- No. 3 (5) .- 200b.-Р.7
Luban-Plotzza B., Peldinger B, Kreger F., Le-Deer-Hoffmann K. Psychosomatic patient at the reception at the doctor. - ADEF - Ukraine. Kyiv, 1997. p. 28-40.
Malkina - Pyk I.G. Directory of practical psychologist. - Moscow, ZKSMO. 2005, 53, 102, 113, 120 p.
DIA DENS Guide to dynamic electroneurostimulation Apparatus DIA DENS-T and DIA-DENS-DT Yekaterinburg, 2005. - p.64
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).